רשם

עידו מנדיל, מעמודי התווך של הלייבל הירושלמי רעש רקורדס, בהופעת סולו. או כמו שהוא תיאר את זה – "איש אחד עם גיטרה וסמפלר שעושה מוזיקה שבטית ורועשת".

אריאל אלטרץ 

דרך טכניקה ספציפית שנמצאת על הגבול בין פריטה להקשה על מיתרי מתכת של גיטרה אקוסטית, מתגלה לאורך זמן עולם שאי אפשר לראות במבט ראשון, עשיר ומהפנט ונשמע שהצלילים בו מתנגנים מעצמם.

עמית בויום

יוצרת נסיונית צעירה ומוכשרת כשד, מהקולות הבולטים בשדה הנסיוני בירושלים של הזמן הזה. תנגן סט מיוחד לגיטרה חשמלית, אפקטים, קשת, מחשב ואובייקטים.

מירי אוחנה

מירי אוחנה היא האלטר-אגו של אחד מתן "בוב" גולדברג, מירי שר שירי פולק אמריקאיים עתיקים בתרגום לעברית ושירים מקוריים שנשמעים כמו שירי פולק אמריקאיים עתיקים בתרגום לעברית. הוא מפליא לנגן על בנג'ו וגיטרה אקוסטית ובאופן כללי לעשות גודטיים וגם להביא לכדי הרהור.

שירה ויטמן

שירה ויטמן אמנם נולדה בירושלים ומתגוררת בעין כרם, אבל היא הקדישה מעט יותר מעשור מחייה ללימוד והעמקה בשירת דרופהד – סגנון השירה העתיק ביותר במוזיקה ההודית הקלאסית, שמתאפיין באלתור פתוח מאוד בתוך סט חוקים נוקשה למדי, ופתיחה של מרחב רוחני-מופשט המתאים לצלילה תודעתית. אמביאנטי, צלול ומלא כוונה. שירה תפתח את היום האחרון לפסטיבל בהופעת סולו…

The Orions

רביעיית הסרף המונומנטלית מהעיר תל־אביב, מציינים למעלה מעשור של גיטרות זריזות, ריפים דוקרים ותופים מתגלגלים. הסרף של האוריונז צמח מסצנת הפאנק המקומית והושקה היטב במי הים התיכון, ההופעה שלהם היא מסיבה דחוסה של רוקנרול, פאנק, פרוטו מטאל וכפיים. איתי אלזרדל – גיטרה חשמלית | דוד מירצקי – גיטרה חשמלית | עידן עזרא – גיטרה בס…

אלוקים

אלוקים הם אלירן (גיטרה, שירה) וקים (תופים, שירה). הם מנגנים גאראז' רוקנרול עברי מתפצלח מכיף ורוח טובה, דוחפים את עצמם ואותנו לסבנטיז ובחזרה.

Sandman Project

סנדמן פרוג'קט הוא פרי בטנה ומוחה של הגיטריסטת והמלחינה טל סנדמן. המוזיקה משלבת השפעות וטעמים של מוזיקה ערבית ואפריקאית בפרט ומסורתית בכלל, לתוך קלחת של פ'אנק וג'אז, הופעה מלאת דמיון ותנופה שעושה לרקוד וגם להנהן. תופים – נועם צ'רצ'י | בס – בן אדלשטיין | חצוצרה – מיקה רעני | ויז'ן, גיטרה חשמלית וחליל קסם…

התזמורת התימנית

מחווה מתוזמרת לשירה התימנית העממית של שנות ה-50 וה-60 – סוללה של 14 מוסיקאים ינחתו בפסטיבל זיקוק ברחוב שושן להילולה ומחול נוסח תימן. התזמורת התימנית בניצוחו של אייל וואהב (אל-קאת) היא חלוצית וראשונה מסוגה בעולם, במופע שכולו הצדעה לשירה העממית התימנית, היהודית והמוסלמית כאחד. גרוב תימני בביצוע תזמורתי משובח.  אייל וואהב – ניהול מוזיקלי |…

עמית אליאסי

עמית אליאסי, אחד מהאספנים המרתקים ובעלי הטעם המשובח ביותר בנמצא, יפתיע וינעים את אוזנינו בפנינים שחורות מהאוסף הפרטי, מהאזורים של יוון, אפריקה, ג'מייקה, חצי האי ערב, תת היבשת ההודית ומה לא.